AGRO-partner

Přinášíme radost na každou farmu
Jsme průkopníci a vizionáři v oblasti stájových technologií a zemědělské techniky. Zaměřujeme se na prodej stájových technologií, pícninářských strojů Lely a traktorů Steyr.

Náš příběh
Společně s našimi partnery uplatňujeme řešení, která vytváří prosperující a udržitelnou budoucnost zemědělství.

Českou rodinnou firmu AGRO-partner s.r.o. tvoří tři divize. První divize se specializuje na zemědělskou techniku – na traktory Steyr a pícninářskou techniku Lely. Druhou divizí je velkoobchod, který importuje pícninářské stroje Lely do ČR a úzce spolupracuje s dceřinou firmou DTC SK s.r.o. na Slovensku. Třetí a zároveň největší divize se zaměřuje na stájové technologie s důrazem na automatizaci rutinních procesů již od projektu.

Nejčastěji naši zákazníci požadují automatické dojení Lely, teletníky pro skupinový odchov s automaty Urban a řešení kejdového hospodářství s využitím dánské technologie LJM.

Abychom byli schopni garantovat prosperující a udržitelnou budoucnost zemědělství, považujeme následující hodnoty za klíčové:

  • Jsme průkopníky a vizionáři v oblasti stájových technologií a zemědělské techniky.
  • Zakládáme si na týmové spolupráci. A naše týmová vítězství jsou tou nejlepší službou pro všechny zůčastněné partnery.
  • Prodejem a montáží produktu naše služby nekončí. Dále vám poskytujeme profesionální servisní a skladové služby, školení, odborné poradentství a semináře.
  • Sledujeme vývoj na trhu u nás i v zahraničí, necháváme se inspirovat a sami neustále rozvíjíme své schopnosti a dovednosti. Přitom nehledáme nejjednodušší cestu, ale vyhovujicí a udržitelné řešení.

www.agropartner.cz